O portalu

Powrót na stronę logowania

Portal azilla.pl to miejsce w polskiej sieci gdzie bez przeszkód możesz wyrażać siebie, kontaktować się z innymi osobami oraz udostępniać ważne dla Ciebie informacje.

W serwisie internetowym azilla.pl użytkowników obowiązuje 10 fundamentalnych zasad:

  1. Użytkownik zakładając konto musi potwierdzić, że jest pełnoletni i ma ukończone 18 lat. Jest to niezbędny wymóg do założenia konta.
  2. Użytkownicy portalu mają pełną swobodę w publikowaniu swoich treści w serwisie. Podczas publikacji treści użytkownik ma obowiązek oznaczyć stosownym tagiem (SPAN lub NSFW), jeśli publikowany wpis zawiera spoiler lub jest niebezpieczny do przeglądania w miejscu publicznym (zawierają treść erotyczną, hard itp.). Brak oznaczenia skutkować będzie banem. Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za to co publikują.
  3. Publikowanie treści erotycznych z udziałem nieletnich grozi natychmiastowym i permanentnym zablokowaniem konta oraz zgłoszeniem sprawy do odpowiednich organów państwowych.
  4. Każdy użytkownik ma prawo oceniać i komentować treści innych uzytkowników - oceniać można zarówno na "+" jak i na "-".
  5. Użytkownik ma prawo zablokować innego użytkownika serwisu, jeśli nie chce oglądać publikowanych przez niego treści bądź wiadomości.
  6. Jeśli jakiś wpis ma skrajną ilość minusów, Usługodawca zastrzega sobie prawo do usunięcia takiej treści na prośbę zdecydowanej większości użytkowników.
  7. Usługodawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych przez użytkownika podczas zakładania konta w serwisie azilla.pl oraz nie odpowiada za materiały publikowane przez użytkowników.
  8. Serwis azilla.pl ma służyć do wymiany informacji i opinii, a nie na wzajemnym szczuciu się, wyzwiskach i wulgaryzmach. Użytkownicy nie stosujący się do idei portalu dostaną permanentnego bana.
  9. Użytkownik zakładając konto musi potwierdzić że akceptuje regulamin serwisu.
  10. Usługodawca portalu, jeśli zajdzie taka potrzeba ma prawo zmodyfikować powyższe fundamentalne zasady.